Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Kodzak potrzebuje pomocy :) - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla średniozaawansowanych i zaawansowanych (/dzial-trening-dla-%C5%9Bredniozaawansowanych-i-zaawansowanych)
+--- Wątek: Kodzak potrzebuje pomocy :) (/watek-kodzak-potrzebuje-pomocy)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - kodzak0 - 04-05-2012 19:53

oxanavar Język


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - Lax - 04-05-2012 19:56

I jak efekty Uśmiech?
Bebechy bardzo zryte ?


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - kodzak0 - 04-05-2012 19:59

bebechy jak byly tak sa Oczko nic nie boli hehe Oczko wyniki mizerne haha Duży uśmiech ale to nie temat do tego Duży uśmiech


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - BrotheR - 04-05-2012 20:47

Lax Ty akurat na temat PH i SAA masz tyle do powiedzenia co ja na temat baletu Oczko nigdy tego w ręku nie miałeś tym bardziej w żołądku a pierdolisz farmazony jak najarany, naczytałeś się na forach a teraz znawce zgrywasz Oczko

kodzako powodzenia Uśmiech i tak trzymaj, myśl własną łepetyną a nie mitami forumowymi Uśmiech
zdrówko


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - Lax - 04-05-2012 21:24

BrotheR nie kompromituj się po raz kolejny Uśmiech
Bo chyba Ty się naczytałeś jakiś durnot z
których czerpiesz śmieszne tezy. No cóż
żyj chłopaku w swoim świecie i wbijaj sobie najlepiej propa w ten żołądek Uśmiech


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - BrotheR - 04-05-2012 22:50

przyjedź ze mną potrenować to zobaczymy czy będziesz tak pięknie śpiewał Uśmiech
śmieszne tezy? przedstaw choć jedną moją śmieszną tezę, którą zapodałem tutaj na forum i nie jest ona poparta literaturą czy praktyką kulturystów?
bo póki co to tylko dużo szczekasz Uśmiech a kto się kompromituje to już Ci parę osób tutaj pisało, ale jasne Ty wiesz swoje Uśmiech
szczeniackie docinki zachowaj dla siebie, konkrety poproszę, bo narazie ich brak i tak pewnie pozostanie Uśmiech


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - kodzak0 - 04-05-2012 23:07

(04-05-2012 20:47)BrotheR napisał(a):  kodzako powodzenia Uśmiech i tak trzymaj, myśl własną łepetyną a nie mitami forumowymi Uśmiech
zdrówko

bez tego o na koncu w nicku Duży uśmiech hehe Duży uśmiech

a trzymam sie wlasnej glowy to wiadomo Oczko ale czasem tez warto uslyszec opinii innych na dany temat.

nigdy lap nie trenowalem 2 razy w tyg. dlatego wyskoczylem z tym pomylem tutaj Duży uśmiech


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - BrotheR - 04-05-2012 23:12

spróbuj, każdy szuka własnej alternatywy pod tym względem, ja trenowałem 2x łapki w tyg i nie narzekałem Uśmiech do pewnego czasu to zdaje egzamin, potem potrzeba jeszcze innych zmian Uśmiech i tak w kółko


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - kodzak0 - 04-05-2012 23:24

to wiadomo. plany zmieniam co miecha badz 2 miechy Oczko

pomyslimy Uśmiech)


RE: Kodzak potrzebuje pomocy :) - Grammatikk - 05-05-2012 19:30

Ja nie rozumiem po co się sprzeczacie. Najlepiej się nie wypowiadać o środkach których się nie używało. Wiedza wyczytana to nie to samo co nabyta Szczerbol

Co nie Kodzak? Myśmy co nieco swego czasu zjedli i wstrzyknęli Szczerbol i co? gówno z tego mamy Szczerbol