Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla Początkujących (/dzial-trening-dla-pocz%C4%85tkuj%C4%85cych)
+--- Wątek: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? (/watek-kaloryfer-sze%C5%9Bciopak-krata-brzuch-jak-i-ile)

Strony: 1 2 3


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - pepe - 04-02-2012 16:59

@Lax
Jejku, a6w nie rzeźbi tak dobrze. ABS + dieta odpowiednia, odpowiednie treningi i tyle. A6w dla mnie to ćwiczenie dla osób, którym nie chce się rzeźbić brzucha w odpowiedni sposób, czyli np. ściąganie linki itd.
To co napisał lapa jest na wielki plus.


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - łapa50cm. - 04-02-2012 17:43

dokładnie ja tez jestem za abs ale te cwiczonka co napisałem tez są dosc ogarniete


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - magicmeal - 04-02-2012 23:58

Kuzko czy mółbyś mi napisać jaką dietę stosujesz?


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - BrotheR - 05-02-2012 00:01

a co ci to da, że Ci powie jaką? i tak układasz pod siebie...
ujemny bilans kaloryczny i to cała filozofia Uśmiech


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - Lax - 05-02-2012 00:09

Low Carbo Uśmiech


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - magicmeal - 05-02-2012 00:23

Chodzi mi o to, żebym aby chciał wiedzieć co je etc.


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - KuzKo - 05-02-2012 18:23

@magicmeal

Dieta? O ile można nazwać to dietą.

Śniadanie zazwyczaj płatki owsiane + mleko.
Drugie śniadanie Kanapki.
Obiad prawie zawsze domowy, czyli jakieś mięsko + ryż/ziemniaki. Czasem nawet i zwykła zupa.
Posiłek potreningowy/podwieczorek to staram się zajadać jakieś owoce/warzywa rzadziej twaróg.
Kolacja Kanapki/jakiś twaróg/czasem mięsko.
Czasem jeszcze zajadam jeszcze koło 22/23 co nie co i jest to jakis owoc/warzywo/jogurt.

Naprawdę zdaje sobie sprawe, że powiedzieć iż mam diete to przesada, ale nie stać mnie czy tam moich rodziców na kupywanie dziennie twarogów i innych niezliczonych produktów będących źródłem białka. Dodatkowo przypomne, że mam tylko 15 lat i kulturystą nie mam zamiaru być, ćwicze by po prostu dobrze wyglądać, a że dobrze wyglądam i rosne jedząc to co jem nie mam zamiaru tego zmieniać. Uśmiech


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - Lax - 05-02-2012 18:25

Dobre geny Oczko Przewaga mezo.


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - BrotheR - 05-02-2012 19:06

ja tam widzę ekto na miniaturce a nie mezo Uśmiech
do pewnego etapu da radę dojść tak jedząc, trenując po łepkach, bawiąc się w dyskotekę,
ale jeżeli chce się osiągnąć coś więcej no to sprawa wygląda nieco inaczej Uśmiech


RE: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ? - Mr. Body - 05-02-2012 22:55

15 lat. dobrze jest, nic na siłę z czasem połkniesz bakcyla, jak za szybko wszystko wprowadzisz to za dużo błędów popełnisz. Nie zaniedbuj treningów ogranicz alkohol i inne używki i pomału wprowadzaj diete