Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Relacja Diabła!!! - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Relacja Diabła!!! (/watek-relacja-diab%C5%82a)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 25-04-2012 22:07

Dzisiaj niestety bez treningu bo dopiero wrocilem z pracy...takiej dorywczej ale sie oplacalo Uśmiech Napewno wszystko odrobie nie ma innej opcji!!! Wypiski wrzuce pod konie tygodnia bo chyba czasu nie znajde na to.Co do obwodu Ud Mr.Body przepraszam pomylilem sie, jest prawie 65cm xD Język

Zdjecia? hehe tam nie ma co ogladac...niech sam Brother napisze,że jest przecietnie bo taka prawda.Jak bede mial czym zrobic te fotki to wrzuce i dacie mi swiety spokoj? Duży uśmiech w rekompensacie nagram filmik ok. niech wam bedzie Uśmiech Ide spac Ciał!Diabeł


RE: Relacja Diabła!!! - Purina - 26-04-2012 07:45

Zawiodłam się i czuję się oszukana Oczko


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 27-04-2012 19:26

Ahh Smerfetko na mnie sie zawiodlas? Oczko W rekompensacie wysle Ci fotki toples tylko jeden warunek jest Uśmiech ty wysylasz pozniej swoje w tym samym stylu xD

Treningi narazie zawiesilem.Mam prace na jakis czas...dosc ciezka prace duzo dzwigania i noszenia wiedz trening mam codziennie pozadny Uśmiech W niedziel bede mial wolne wiedz moze cos machne. Puris zapraszam na gg jak sie zdecydujesz ;P


RE: Relacja Diabła!!! - Mr. Body - 27-04-2012 19:38

jaki lowelas xD


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 27-04-2012 20:37

Uśmiech

Jak ktos chce poogladac gale to zapraszam tutaj http://liveuro.pl/channel-1.php


RE: Relacja Diabła!!! - Purina - 27-04-2012 22:19

Właśnie wbiłam na gadu, ale Ciebie już chyba nie ma. Poproszę więc fotki na maila Duży uśmiech


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 13-05-2012 14:14

Witam!Diabeł chyba o mnie juz nie zapomnieliscie! Uśmiech Powoli wracam do treningow po przerwie o ktorej pisalem wyzej.wczoraj byl pierwszy lekki trening w postaci FBW. Przepracowalem wszysto co trzeba bylo.Ciezary byly skompe bo nie chcialem odrazu rzucac sie na ciezary lecz jutro normalnmy planowy trening i nie zamierzam cofac sie z ciezarami do tylu lecz jeszcze doloze ile trzeba Uśmiech


RE: Relacja Diabła!!! - Grammatikk - 13-05-2012 14:20

Tylko wypiskę z tego daj a nie tak jak dziś Oczko


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 14-05-2012 20:41

Poniedziałek

Nogi- Przód

Rozgrzewka ogólna


Rozgrzewka-siady- 10-90kg
1.Podstawowe: Front Squat 5sx6
95kg

-Bulgarian Split Squat 2sx10 na noge
ww
2,5kg

-Prostowanie jednonóż siedzac 3x20 10-30kg

.Piszczelowe

Wspięcia na pietach z rownoczesnym pochyleniem tułowia w przod (hantle)

-Rozciaganie

Trening bardzo udany.Mimo przerwy sila dalej taka jaka trzeba.Bedzie progres z czego niezmiernie sie cieszeUśmiech mysle,ze rekord w Front Squat peknie lepiej niz myslalem ale to jeszcze wszystko przedemna. Diabeł


RE: Relacja Diabła!!! - robo815 - 14-05-2012 22:32

Tak trzymaj .Cwiczenia są triserii?