Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Relacja Diabła!!! - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Relacja Diabła!!! (/watek-relacja-diab%C5%82a)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Relacja Diabła!!! - damian94 - 22-02-2012 20:20

co nic nie odpisujesz;P


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 29-02-2012 13:10

Witam.Miałem małe problemy wiedz relacja zostala zawieszona.Oświadczam,ze cały czas ćwicze i sie nie opierniczam.Jest caly czas do przodu Diabeł Jak "wyciagne swojego Asa z kieszeni" to bede kontynuował relacje narazie nic szczegolnego sie nie dzieje...rozkrecam sie powoli Diabeł
Ogólem ciężka sprawa...zdrowie nie dopisuje i trzeba podjadz walke,zeby nie przegrac calej wojny.

Przyjdzie czas na konkrety to wznowie relacje.Pozdrawiam!


RE: Relacja Diabła!!! - Purina - 29-02-2012 15:10

Ej nooo, skoro ćwiczysz, to wrzucaj relację Uśmiech Bo pomyślę, że sobie wakacje robisz! Język


RE: Relacja Diabła!!! - Zielsko - 29-02-2012 16:29

A nie pomyślałaś że Partyka problemy wiążą się z mniejszą ilością czasu ...? I dlatego nie uzupełnia relacji ?


RE: Relacja Diabła!!! - robo815 - 29-02-2012 16:48

Diablo wracaj szybko do relacji Uśmiech


RE: Relacja Diabła!!! - Purina - 29-02-2012 19:37

(29-02-2012 16:29)Zielsko napisał(a):  A nie pomyślałaś że Partyka problemy wiążą się z mniejszą ilością czasu ...? I dlatego nie uzupełnia relacji ?

Zioło, coraz większy impertynent się z Ciebie robi, co post to atak. Widzę,że szybko się uczysz od kolegów z poprzedniego forum, brawo!

Ps. nie zauważyłeś, że z Diablo mam na tyle dobry kontakt, że mogę sobie pozwolić na tego typu żarty?


RE: Relacja Diabła!!! - Zielsko - 29-02-2012 19:44

Hehe Duży uśmiech
Ja Cie broń Boże nie atakuje nie śmiał bym, za duża jest miedzy nami różnica wieku.
Ja jako osobę która zapierdziela na siłowni nawet bardzo szanuje, bo wiem że kobieta to jednak trochę odmienne stworzenie niż mężczyzna i do takich rzeczy jak DUŻY wysiłek fizyczny trzeba się na prawdę zmobilizować i mieć "jaja" (jakkolwiek to brzmi Język)

Ale teraz tak bez spinki: Zastanów się czy mam powody do jakiegokolwiek ataku Uśmiech


RE: Relacja Diabła!!! - Purina - 29-02-2012 19:50

Nie wiem, czy masz, czy też nie, ale trzeci raz już tak odebrałam Twoje posty.


RE: Relacja Diabła!!! - BrotheR - 29-02-2012 19:56

buuuuu !! smerfetka i młody spokój !! też was kocham !! Uśmiech
Diablo wracaj do "zdrowia" i formy, dosłownie, nie siejcie już zamętu w jego dzienniku Uśmiech


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 28-03-2012 12:28

Witajcie Uśmiech Mialem troche przerwy spowodowanej zlym stanem zdrowia oraz przeziebieniem.Wszystko wraca do normy cwicze caly czas.Ogolem przerwa trwala dwa tygodnie jezeli mozna bylo to zliczyc za przeproszeniem do kupy.Nie ma co sie przejmowac co bylo musze rwac do przodu bo malo czasu a mam pewne plany.Zaczalem lekko skupiac sie na sylwetce bo zauwazam pewne dysproporcje i to troche mnie kłuje w oczy.Szczegolnie klatka piersiowa,ktora rosnie mi zaszybko w porownaniu do reszty...Ramiona stoja w miejscu i nie chca ruszyc,naramienne lekko sie poprawily lecz bede walczyl z szerokoscia...Nogi o dziwo ruszyly i beda teraz mam nadzieje rosly Uśmiech w ciagu tygodnia przybylo 1,5cm wiedz nie jest zle.Ogolem dalej moim celem jest sila i narazie tak pozostanie lecz bede teraz bardziej zwracal uwage na moja sylwetke bo troche mizernie to wyglada. Wiem,ze co poniektorzy nie maja obrazu co do mojej sylwetki bo nie wrzucalem foto ale naprawde nie ma co ogladac Uśmiech Mateusz cos tam widzial chodz tez nie za wiele xD
Na dzien dzisiejszy z tymi ciezarami tez nie stoje jakos super...napewno musze uciac serie w WL bo jest ich stanowczo za duzo i klatka robi sie nieproporcjonalna do reszty.Od dnia dzisiejszego bede spowrotem kontynuowal relacje.Zwieksze troche ciezary bo biednie bylo do tej pory.Korci mnie strasznie plan jakim jest FBW 15-10-5,na ktory raczej przezuce sie za kilka tygodni lub miesiecy Uśmiech
Pozniej wpisze obrazowo relacje z przed kilku dni. Pozdrawiam! Diabeł