Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Relacja Diabła!!! - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Muscle-Centre for You (/dzial-muscle-centre-for-you)
+--- Dział: Dzienniki Treningowe (/dzial-dzienniki-treningowe)
+--- Wątek: Relacja Diabła!!! (/watek-relacja-diab%C5%82a)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Relacja Diabła!!! - robo815 - 07-04-2012 23:43

A Damian widze zą sprowadzasz Zioło na złą drogę Uśmiech


RE: Relacja Diabła!!! - Zielsko - 08-04-2012 08:33

He ?! Czemu ja nic nie wiem ? Przecież:
1.Jestem nieletni.
2.Trenuje kulturystykę, co za tym idzie nie pije.
3.Nie pije kurde... xD


RE: Relacja Diabła!!! - damian94 - 08-04-2012 09:26

bo jest moja 18:> i bedziesz musił pic ja ci to obiecuje, zreszta sam zobaczyszOczko moi koledzy ci nie odpuszczaJęzyk


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 08-04-2012 11:01

(07-04-2012 21:50)robo815 napisał(a):  Jutro to też potrenuje inaczej Uśmiech .Podnoszenie kieliszka.Raz kiedyś można sobie pozwolić.Ale widzę ze kolega się nie opieprza i tak trzymaj mistrzu .

Dzieki Robert Uśmiech A co do picia to moze dzisiaj skusze sie na jedno małe piwko tak w ramach uzupełnienia witamin i minerałow ale to dopiero po treningu Szczęśliwy Pisze calkiem powaznie i chyba nie trzeba tego tlumaczyc,ze wypicie jednego piwa raz na jakis czas moze przyniesc calkiem pozytywne skutki Diabeł


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 09-04-2012 11:01

Witam w drugi dzień świąt Uśmiech Dzisiaj odpoczywam i treningu nie robię.Wszystko przesunie sie o jeden dzien...jutro trening oczywiscie.
Wczoraj zrobilem trojglowe i dwuglowe ramion troche innymi sposobami.Co z tego wyszlo? a to,ze zalatwilem tricepsy i bicepsy jednym gryfikiem 2,5kg i jednym hantelkiem o wadze 5kg Szczęśliwy Mozna? MOZNA!!! Diabeł


RE: Relacja Diabła!!! - robo815 - 09-04-2012 11:47

Wolne powtórzenia ,duża ilość powtórzeń jest pełno tego.Ale jak ktoś chce to może-dlaczego nie Uśmiech.
Dobra wersja ćwiczenia na trica
http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?v=1985026432950


RE: Relacja Diabła!!! - BrotheR - 09-04-2012 12:00

dorzuciłbym do tego rotację w stawie łokciowym i ruch prostujący (zginający w tył) w stawie ramiennym i całe tricepsy przerobione jednym ćwiczeniem, gwarantuje ból krzyk i ciężkie unoszenie szklanki z herbatą Duży uśmiech


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 09-04-2012 12:06

Robert wlasnie caly w tym sek,ze nie o to chodzi co piszesz Uśmiech Ja i tak tego nie jestem w stanie opisac bo jeszcze jestem laikiem w tej dziedzinie.Do tego niechce zdrazdzac kogos pomyslu bo mu to obiecalem wiedz to jest takie Tajne przez Poufne Uśmiech
Jezeli chodzi o powtorzenia to we wczorajszym treningu wachaly sie one od 10-15reps nie wiecej.

To cwiczenie na trica wykonywalem wczoraj siedzadz w mocnym pochyleniu tulowia...tez spelnia swoje zadanie.Uśmiech


RE: Relacja Diabła!!! - robo815 - 09-04-2012 12:29

JA nie napisałem całego arsenału metod treningowych.A to ćwiczenie co podalem lubię podchwytem robić Uśmiech


RE: Relacja Diabła!!! - Diabeł 88 - 15-04-2012 11:16

Witam użytkowników! Aktualnie jestem w fazie CR.Trzeba bylo troche odpocząc.Od jutra wznawiam treningi oraz relacje.Bede wykonywal tym razem pelny plan,ktory znajduje sie na 1 stronie.Zamierzam dorzucic troche miesa bo dosc mocno czuje sie chudy lecz cel moich treningow nie ulega zmianie Uśmiech Liczy sie tylko sila!!! z 10kg wagi wystarczy aby sila i obwody mocno poszly w gore.Narazie takie skromne plany zobaczymy jak rozwinie sie temat w przyszlosci.Pozdrawiam! Diabeł