Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne
Plan Treningowy Masa i Siła - Wersja do druku

+- Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne (http://muscle-centre.pl)
+-- Dział: Kulturystyka i Fitness (/dzial-kulturystyka-i-fitness)
+--- Dział: Trening dla średniozaawansowanych i zaawansowanych (/dzial-trening-dla-%C5%9Bredniozaawansowanych-i-zaawansowanych)
+--- Wątek: Plan Treningowy Masa i Siła (/watek-plan-treningowy-masa-i-si%C5%82a)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - czarnyrugby - 09-02-2012 17:00

Myślałem o linku z muscle-centre ale spoko nie wkurzajcie sie na Lax-a moja wina to jest ;/


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - Mr. Body - 09-02-2012 17:13

(09-02-2012 16:40)Lax napisał(a):  Poprawna rozpiska od mistrza europy w kulturystyce Oczko
Jak uważasz że źle pozdrawiam Ciebie.

Dzięki za pozdrowienia, a co on jest naukowcem ? Ten Pan xxx ? Ale dobrze robisz sugeruj się nim, o dawkach saa tam nic nie piszę kiedy powinieneś zacząć ? Bo wkońcu xxx wie najlepiej Uśmiech

I oczywiście ten mistrz zna ciebie i założyciela tematu jak siebie, dokładnie wie co dla ciebie dobre.

PS: sorrry za spam jak będzie więcej czasu to na spokojnie siąde i nasze do tematu.


@DOWN
Chłopaku ":)" tyle mam ci do powiedzenia.


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - Lax - 09-02-2012 17:15

Wie lepiej od Ciebie bo coś osiągnął Ty nic Uśmiech
Ma pojęcie Ty nie Uśmiech
Ośmieszyłeś się z SAA Oczko
Ale dość OT


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - łapa50cm. - 09-02-2012 18:04

zaraz tutaj pozamiatam ! ,lax ! pomysl next time ! Mr. Body , pierwszy raz widze ze zaczynasz myslec pozytywnie Oczko , pare słów do autora tematu mianowicie
uprawiasz cholernie ciezki sport i kontuzyjny , trening powinien wygladac tak
pon. klatka + triceps
sro. plecy + biceps
pia. barki + delikatnie nogi
po 4serie , do 10pow
4 cwiczonka na kazdą partie miesniową z wyjątkiem nog one dosc dostają na twoim treningu rugby ale tez opisz w skrucie jak on wygląda


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - Mr. Body - 09-02-2012 18:12

Mi po prostu witki na was opadają Zdezorientowany


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - pepe - 09-02-2012 18:15

Czasem to was w ogóle nie rozumiem.
Lapa jak to pierwszy raz widzisz, że Mr.Body myśli pozytywnie ?
Przecież on zawsze mówi na temat, z tego co widziałem, a sporo tego było.
/OT, potem proszę skasować.


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - łapa50cm. - 09-02-2012 18:36

(09-02-2012 18:15)Floyd napisał(a):  Czasem to was w ogóle nie rozumiem.
Lapa jak to pierwszy raz widzisz, że Mr.Body myśli pozytywnie ?
Przecież on zawsze mówi na temat, z tego co widziałem, a sporo tego było.
/OT, potem proszę skasować.

moze i zawsze pisze na temat ale nie dokonca sie z tym zgadzam Uśmiech , wieczorem pousówam zbedne posty


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - BrotheR - 09-02-2012 19:45

masakra ręce mi opadają... przy takim zapierdzielu kolego od rugby musisz podbić
fest kalorie, zwłaszcza przy takich gabarytach wzrostowych jak Twoje Uśmiech U ciebie kompletnie
2g/kgmc białka nie zdaje egzaminu, dajesz więcej, to samo tyczy się węgli gdzie Twoja
przemiana materii jest diabelnie szybka co widać po wadze w stosunku do wzrostu +
dochodzą ostre treningi... także Lax Twoja podpowiedź kompletnie się tutaj nie nadaje Uśmiech
co do FBW 5x5 to jest dobry plan, ale omg nie dla Rugbysty ! 5x5 diabelnie mocno obciąża
układ nerwowy i przy takich treningach on nie da rady Uśmiech
Trening siłowy owszem, dla rugbysty obowiązkowy, ale musi się on koncentrować
na ruchach, które zapewnią mu siłę przebicia w obronie/ataku na polu, ćwiczenia
muszą być odpowiednio dobrane i to one są tu najważniejsze, podział już będzie mniej istotny Uśmiech
podzielić wystarczy tak, żeby zdążył się dobrze podregenerować Uśmiech
Rugby może większość tak dobrze nie zna, ale proponuję się przyjrzeć treningom bardziej
popularnych u nas sportów jak siatkówka czy lekkoatletyka i to jak tacy zawodnicy
trenują na siłowni, jakie mają ćwiczenia, są specjalnie dobrane pod ich sport Uśmiech
Pozdrawiam


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - łapa50cm. - 09-02-2012 19:56

Brother 3 dni i nic wiecej , no i typowo siłowy , a co do diety to w odpowiednim dziale znajdziesz odpowiedz ile czego , opisz swoj trening na boisku


RE: Plan Treningowy Masa i Siła - BrotheR - 09-02-2012 19:59

zgadzam się max 3 razy w tyg trening na siłowni, więcej nie ma kompletnie w jego przypadku sensu