Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prolongatum + Metanabol (cykl)
Autor Wiadomość
Offline
bicepsik.pl
www.bicepsik.pl


198
Liczba postów:

02-01-2012
Dołączył:

Reputacja:

168
Staż treningowy [ms]:


Grupa: Użytkownik
Post: #20
RE: Prolongatum + Metanabol (cykl)
kolarze biegacze nie trenują kulturystyki i sterydy służą im w innym celu,
do tego robią to w celach zawodowych a nie dla "szpanu" Skąd wiesz że robi to dla szpanu ? Kolarze biorą i 99% z nich nigdy z tego nie bedzie miało kasy !!!! to, że ma 19 lat nie oznacza, że jest dorosły, to niech zrobi sobie kłopot i się nauczy,
wolisz przykładać rękę do tego by sobie zrobił krzywdę? potem przeczytasz w internecie
"19 letni chłopak przedawkował sterydy" ja przedawkowałem? ja podjąłem decyzję?
jakby nikt mu nie rozpisał tego to na pewno na 18 tygodniowy cykl by nie wszedł, najwyżej na te 12 tygodni, to już chociaż w tym przedziale można było mu radzić, poprawiać...
jak już ma brać to chociaż dostosować cykl do jego potrzeb a nie walić długi cykl
gdzie on nawet na to gotowy nie jest, nie bd miał odpowiedniej suplementacji przez cały cykl skąd wiesz? wyrocznia czy co?
i nie dostarczy odpowiednich składników z diety której nawet nie posiada...
trzeba mieć jakieś zasady a nie... jakby podszedł do Ciebie taki typek chudy na siłowni i poprosił
o rozpisanie cyklu rozpisał bym i załatwienie towaru to byś mu pomógł w ramach reguły "i tak to zrobi" ? nie mam dostępu do takich srodków hehe
osobiście wolę mieć czyste ręce, co z tego, że mu ktoś rozpisze cykl jak może zrobić sobie krzywdę w inny sposób podczas cyklu.. Krzywde może sobie zrobić idąc na trening to może lepiej niech zostanie w domu
a w tedy tylko sumienie pozostanie "temu chłopakowi pomagałem przecież cykl rozpisać, a on w szpitalu teraz leży, taki młody" no nie wiem ja tak to odbieram.. no ale każdy ma prawo do swłasnych refleksji Uśmiech Szczęśliwy bez jaj jego wybór

Po to jest forum, że jeżeli ktoś pyta to się odpowiada w temacie a nie robi za matkę i ojcem.
Jest dorosły zbiera wiedzę, pyta, ocenia ma rozum i sam podejmuje decyzję. To tyle.
Wypowiedzi tych co doradzali były OK
Twoja wypowiedz jest nie w temacie zaśmiecasz dział.

zapraszamy po dobre i tanie suple http://www.bicepsik.pl

Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2012 21:09 przez bicepsik.pl.
23-02-2012 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Prolongatum + Metanabol (cykl) - bicepsik.pl - 23-02-2012 21:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pierwszy cykl marcinoo 7 6,771 27-05-2012 09:58
Ostatni post: hardt.
  Drugi Cykl - Enan i NPP z BP Pharma Motyl92 4 6,491 06-03-2012 21:15
Ostatni post: Motyl92
  Cykl na metanabolu trzaskos1000 3 4,904 24-02-2012 17:02
Ostatni post: PKR_duma
  prolongatum łapa50cm. 25 16,759 15-01-2012 11:27
Ostatni post: łapa50cm.
  [ART] Metanabol PKR_duma 0 3,647 02-01-2012 01:44
Ostatni post: PKR_duma

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:



Wróć do góryWróć do forów