Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FitMax - Newsletter - ciekawostki i nowości ze świata FitMaxa!
Autor Wiadomość
Offline
pawelszevc
FitMax


88
Liczba postów:

12-01-2012
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Partner Forum
Post: #19
RE: FitMax - Newsletter - ciekawostki i nowości ze świata FitMaxa!
Co u Tomka Jabłońskiego?


Witajcie,
Wracamy po przerwie z newsami.
Z przykrością musimy Was powiadomić, że Tomkowi Jabłońskiemu niestety nie udało się wywalczyć paszportu olimpijskiego.
Przegrał ostatnią walkę ze Szwajcarem, na punkty wynikiem 15:9. Musimy przyznać, że nie do końca zgadzamy się z wynikiem, ponieważ walka była bardzo wyrównana. Nie mogła nastąpić taka znacząca różnica w punktacji.
Mimo wszystkim przeciwnościom Tomek wraca do ciężkich treningów, żeby następnym razem nie pozostawić sędziom żadnych wątpliwości.

[Obrazek: 20120415214740.jpg]

Pozdrawiamy - FitMax Team




--------------------





Kamil Łagunionek na M.P. w Kickboxingu.


Witajcie,
Kamil Łagunionek jest już po Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule K-1. Był to jego pierwszy start jako senior. Walczył w kategorii wagowej 71 kg z Rafałem Dudkiem, jednym z najlepszych zawodników w Polsce( na ringu amatorskim jak i zawodowym)
Dudek przez ostatnich kilka miesięcy trenował w Holandii w znanym klubie Mike's Gym. Przez większość walki widać było prowadzenie Kamila, lecz przez skuteczne obijanie nogi przez Dudka, Kamil przegrał na punkty.
Zapraszamy do obejrzenia walki - FitMax Team

linki do walki:
http://www.youtube.com/watch?v=4VIvlChrT...e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=leR3TVlDPQ4

[Obrazek: 20120415214740.jpg]





--------------------





Wywiad z Piotrkiem Hallmannem.


Piotr Hallmann(9-1) to wychowanek legedny polskiego MMA Grzegorza Jakubowskiego. Po ostatniej walce , w której kompletnie zdominował Kevina Donnell?ego o reprezentancie Mighty Bulls Gdynia zrobiło się głośno. Płetwal to zawodnik, który wygrywa swoje walki na dwa sposoby przez ground? lub przez submission. Poniżej krótka rozmowa jaką udało się przeprowadzić po walce z zawodnikiem FITMAX TEAM

Witaj Piotrze, dałeś bardzo ekscytującą walkę na Cage Warriors jak Twoje ogólne wrażenia po gali?

Witaj. Dziękuję. Gala była bardzo dobrze zorganizowana. Wszystko na czas i bez zbędnego zamieszania. Jeśli chodzi o doping to dotyczył on głównie miejscowych zawodników.

Po trzech rundach wydawało się, że miałeś tlen na przynajmniej jeszcze jedną rundę, jak czułeś się wydolnościowo w nowej wadze?

Nowa waga bardzo mi odpowiada. Przy przestrzeganiu diety nie miałem najmniejszego problemu z pozbyciem się zbędnych kilogramów, jest to poświęcenie które się opłaca.
Odniosłem wrażenie, ze przy uderzeniach w parterze wkładasz w to cały impet ciała, a każdy cios wydaje się być nokautujący, chyba często trenujecie ground? podczas przygotowań?
Każdy z elementów stosowanych w walce jest wcześniej wiele razy ćwiczony. Głównym elementem mojego treningu są sparingi, natomiast osobną część stanowi przygotowanie kondycyjne.

W swojej karierze zanotowałeś jedną porażkę z Christianem Eckerlinem, czy możesz powiedzieć coś więcej o tej walce?

Nie przygotowałem się należycie do tej walki.

Trenując do walki, przygotowujesz się głównie w macierzystym klubie czy odwiedzasz może inne kluby?

Zasadniczo przygotowania przebiegają w klubie, nie licząc biegów i ćwiczeń siłowych.

Od początku swojej kariery jesteś związany z Grzegorzem Jakubowskim, jak trafiłeś do Mighty Bulls?

Treningi u Grzegorza Jakubowskiego mają renomę, od kiedy zacząłem interesować się mma. Po prostu spodobało mi się.

Pamiętam, że kiedyś awaryjnie wystąpiłeś na Grappling Arenie, między Twoimi walkami MMA będzie szansa zobaczyć Ciebie na zawodach grapplingowych?

Trenowanie grapplingu jest niezbędne podczas przygotowań , jednak skupiam się na tym elemencie tylko w stopniu potrzebnym do mma.

Czy jest szansa, że zobaczymy Ciebie na kolejnej odsłonie gali Cage Warriors?

Jest duża szansa, że wystąpie w tej organizacji. Nie mam konkretnych planów.

Na koniec, masz jakiegoś ulubionego zawodnika?

Staram się na bieżąco oglądać walki, jest to okazja do podpatrzenia nowych elementów oraz zobaczenia co sprawdza się w walce. Jest tak wielu zawodników których lubię oglądać, że nie sposób było by ich wymienić.

Dzięki za rozmowę, jeżeli masz ochotę komuś podziękować lub pozdrowić, zostawiam Ci na to miejsce

Dziękuję wszystkim, którzy pomagają mi na co dzień: trenerowi, kolegom z klubu, rodzinie i mojej dziewczynie Kasi.
[Obrazek: 20120415214740.jpg]
źródło: grapplerinfo.pl






--------------------





Premium Whey Isolate 90.


Witajcie,
Przedstawiamy Wam nasz najnowszy produkt Premium Whey Isolate 90, dostępny w 3 smakach, naturalnym, waniliowym i truskawkowym.

FitMax? Premium ISOLATE 90 to środek spożywczy wspomagający powysiłkową regenerację organizmu, z jednoczesnym promowaniem wzmożonej syntezy białek mięśniowych. Podstawę produktu stanowi instantyzowany izolat białka serwatkowego, charakteryzujący się wysoką wartością biologiczną, wysoką zawartością białka oraz niską zawartością substancji towarzyszących, szczególnie laktozy. Szybkość trawienia i wchłaniania w połączeniu z odpowiednim profilem aminokwasowym stanowi o jego ogromnej sile anabolicznej. Zastosowanie instantyzowanej formy podstawowego komponentu, poprzez zwiększenie rozpuszczalności produktu w wodzie, umożliwia jego sprawniejsze wykorzystanie przez organizm.

[Obrazek: 54921034780289527711812.jpg]





--------------------





Olej - wywiad na FIBO 2012.


Witajcie,
Zapraszamy Was na kolejny wywiad z Olejem udzielonym na FIBO 2012.

http://www.youtube.com/watch?v=wjQZ3-kty_E&lr=1

Pozdrawiamy - FitMax Team





--------------------





Ostatnie szlify przed zawodami.



Witajcie,
Zawody NAC'u tuż, tuż. Andrzej doszlifowuje ostatnie szczegóły. Opowiadał nam, że jest już ciężko, dieta, ostre treningi dają o sobie znać.
Przedstawiamy Wam najaktualniejsze fotki Andrzeja z treningu w siłowni XXL w Tczewie.



[Obrazek: 9afdcc54652630028252338.jpg]

[Obrazek: 99765252881030027673671.jpg]

[Obrazek: 20120415214740.jpg]

[Obrazek: dd2a5457793830028389671.jpg]


Pozdrawiamy - FitMax Team



Wywiad z Michałem.


http://www.youtube.com/watch?feature=pla...yrI5ZFrJYk

Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2012 13:07 przez pawelszevc.
04-05-2012 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: FitMax - Newsletter - ciekawostki i nowości ze świata FitMaxa! - pawelszevc - 04-05-2012 13:01

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs FitMax'a - Przetestuj nowe GOOD NIGHT za darmo!! pawelszevc 9 7,357 15-06-2012 20:04
Ostatni post: pawelszevc
  Ciekawostki sportowo-żywieniowe by PawelSzEvc pawelszevc 32 23,409 10-05-2012 14:47
Ostatni post: pawelszevc
  TEST SPONSOROWANY - Fitmax - Amino Millenium maniak7000 2 4,553 16-03-2012 14:50
Ostatni post: kozak-91
  mini test - opinie o produktach Fitmax oraz recenzje nowości pawelszevc 10 24,238 05-03-2012 19:21
Ostatni post: pawelszevc
  Najnowszy regenerator stawów ze stajni FitMax'a - Flex fit !!! pawelszevc 6 7,507 29-02-2012 20:59
Ostatni post: pawelszevc
  FitMax Good Night Boniek 2 4,689 25-01-2012 17:53
Ostatni post: Gargamel
  Serdecznie witamy my FitMax team:-) pawelszevc 11 9,815 20-01-2012 16:53
Ostatni post: łapa50cm.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:



Wróć do góryWróć do forów