Ankieta: Jak oceniasz produkt
Świetny
Bardzo dobry
Dobry
Słaby
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FITMAX Cissus
Autor Wiadomość
Offline
Vegeta
Student


625
Liczba postów:

28-12-2011
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Użytkownik
Post: #1
FITMAX Cissus
FITMAX Cissus
[Obrazek: 257.jpg]
Fitmax Cissus Join Relief jest naturalnym preparatem mającym na celu wpomaganie organizmu w wielu kierunkach. Szczególnym nastawieniem jest poprawa kondycji ścięgien, stawów, tkanki łącznej, czy też kości (przydatny w kuracji złamań). Polecany jest przede wszystkim sportowcom, osobom aktywnym, oraz osobom w podeszłym wieku.


Fitmax Cissus to przede wszystkim:

Szybsza regeneracja uszkodzonej tkanki kostnej, nawet po złamaniach
Aktywne przeciwdziałanie osteoporozie
Wzmocnienie kości, stawów, scięgien
Silne działanie antyoksydacyjne
Łagodzenie bólu w obrębie aparatu ruchu


Fitmax Cissus dzięki standaryzacji na zawartość składników aktywnych mamy pewność, że będzie działał maksymalnie efektywnie.

Cissus pomaga chronić stawy, reguluje metabolizm, działa antyoksydacyjnie. Opiera swą skuteczność na zawartości wyciagu z Cissus Quadrangularis - rośliny z rodziny winoroślowatych o potwierdzonej naukowo skuteczności. Cissus Joint Relief działa poprzez zmniejszanie nadmiernej aktywności glikokortykoidów (poprzez wpływ na niektóre ich receptory) - hormonów wytwarzanych przez korę nadnerczy, które posiadają silne działanie kataboliczne (nasilają rozpad białek w tkankach pozawątrobowych). Do glikokortykoidów należą: kortyzol, kortykosteron oraz kortyzon - ich nadmiar utrudnia wchłanianie wapnia i fosforanów w jelicie cienkim, prowadząc do osteoporozy.


Fitmax Cissus Quadrangularis to roślina wywodząca się z Indii i Afryki. Ułatwia proces redukcji wagi, reguluje metabolizm, pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu, pomaga w leczeniu urazów stawów oraz ścięgien. Ketosteroidy zawarte w Cissus Quadrangularis wykazują działanie podobne do naszych naturalnych hormonów anabolicznych, jednak pozbawione są niebezpiecznych dla zdrowia skutków ubocznych.


Fitmax Cissus dzięki obecności fitosteroli wpływa na szybkość regeneracji złamań oraz urazów: kości, chrząstek i stawów poprzez odnowę tkanki łącznej. Zawarta w suplemencie Fitmax Cissus Joint Relief substancja aktywna była używana już w starożytnej medycynie, uprawianą w cieplejszych rejonach Cejlonu i Indii. W stary tekstach Ayurvedy opisywane jest jej działanie wzmacniające, przeciwbólowe i szczególne działanie pomagające leczyć złamania kości. Współczesne badania rzuciły trochę więcej światła na zdolność Cissus w przyśpieszaniu leczenia kości wskazując, że działa ona jak antagonista glukokortykoidów.

Ponieważ związki anaboliczne/androgenne znane są z działania jako antagoniści receptorów glukokortykoidów jak również promują wzrost kości i leczenie złamań, zasugerowano, że zawarty w produkcie Fitmax Cissus Joint Relief posiada właściwości anaboliczne i/lub androgenne. Oprócz przyśpieszania procesu przebudowy wewnętrznej tkanki kostnej podczas leczenia kości, Cissus prowadzi również do dużo szybszego wzrostu wytrzymałość kości na rozciąganie.

Podczas gdy przyśpieszone tempo leczenia może mieć ogromne znaczenie dla osób cierpiących na choroby przewlekle takie jak osteoporoza, właściwości anty-glukokortykoidowe Cissus cieszą się większym zainteresowaniem wśród kulturystów i sportowców, ponieważ glukokortykoidy, w szczególności kortyzol, są nie tylko kataboliczne dla kości, ale katabolizują również tkankę mięśniową. Przeprowadzone badania sugerują, że glukokortykoidy, również endogenny hormon kortyzol, aktywują szlaki, które niszczą nie tylko kości, ale również tkankę mięśni szkieletowych.

Ostatnio opublikowane sprawozdanie udokumentowało sposób, w jaki glukokortykoidy (również kortyzol) wywołują rozkład mięśni: Aktywują one tak zwany szlak ubikwityna-proteasomy proteolizy (rozkładu białek). Ten szlak rozkładu tkanek jest istotny przy usuwaniu uszkodzonych i niefunkcjonujących protein. Jednakże, kiedy jego działanie jest zbyt aktywne podczas okresów podwyższonego poziomu kortyzolu (np. podczas choroby, stresu i przetrenowania) następuje nadmierne rozkładanie normalnych komórek. Cissus wywołując działanie anaboliczne i anty-glukokortykoidowe pomaga zachować tkankę mięśniową podczas okresów fizycznego i emocjalnego stresu.

Pomimo, że masa przeprowadzonych badań nad Cissus skupia się jedynie na leczeniu kości, istnieje możliwość, że Cissus może ogólnie przyśpieszać tempo leczenia tkanki łącznej, jak również ścięgien i chrząstek. Jeśli to prawda, stałby się on jeszcze bardziej pomocny dla kulturystów i sportowców. Liczne opinie osób stosujących Cisus donoszą o szybkim leczeniu długotrwałej choroby ścięgien.

Oprócz wspomnianych powyżej właściwości FitMax Cissus, jest on również bogaty w witaminy/antyoksydanty takie jak witamina C i beta-karoten. Według analizy, Cissus quadrangularis zawiera 479 mg kwasu askorbinowego, 267 jednostek karotenu na 100g świeżo przygotowanej pasty jako dodatku do szczawianu wapnia.
źródło http://www.BodyWorld.pl
14-01-2012 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
0
Offline
patipp
Świeżak


62
Liczba postów:

08-02-2012
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Użytkownik
Post: #2
RE: FITMAX Cissus
mialam puszeczke - dawa dzienna 3 kapsy i lokcie przestaly bolec (przesililam się swego czasu)

pooc wycofują z rynku wszystko na cissusie, to prawda??

produkt super

Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012 15:54 przez patipp.
08-02-2012 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
0
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FITMAX Whey Protein 81+ Vegeta 12 4,636 28-03-2012 16:39
Ostatni post: nordic
  FITMAX Carbo Vegeta 1 1,221 11-02-2012 16:14
Ostatni post: maja_er
  FITMAX Tribu Up Vegeta 2 1,274 08-02-2012 15:56
Ostatni post: patipp
  FITMAX Easy Gain Mass Vegeta 1 1,289 06-02-2012 13:16
Ostatni post: bicepsik.pl
  FITMAX Slim Diet Sylwia 0 1,397 18-01-2012 19:34
Ostatni post: Sylwia
  FITMAX Pure American Vegeta 2 1,486 14-01-2012 18:16
Ostatni post: maniak7000
  FITMAX Amino Millenium Vegeta 0 1,032 14-01-2012 10:36
Ostatni post: Vegeta
  FITMAX BCAA+EAA Stack-II Vegeta 0 1,193 14-01-2012 10:34
Ostatni post: Vegeta
  FITMAX L-Carnitine Liquid Vegeta 0 1,044 14-01-2012 10:29
Ostatni post: Vegeta
  FITMAX Wake Up Vegeta 0 1,110 14-01-2012 10:27
Ostatni post: Vegeta

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:Wróć do góryWróć do forów