Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Trening mięśni klatki piersiowej.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
może ktoś go przedstawiał na tym forum albowiem sam mojego autorstwa krótki poradnik zaprezentuje wszystkim użytkownikom Uśmiech

A więc-

Stajemy przy futrynie lub stabilnym sprzęcie domowym w lekkim rozkroku, jedna ręka luźno opuszczona, druga wyprostowana i zaparta (pod kątem 90 stopni względem tułowia)o nasze stabilne oparcie. W tej pozycji wykonujemy skręty tułowia w przeciwnym kierunku do rozciąganej strony klatki.

nie przedstawię zdjęcia bo nie zdołałem znaleść na ten moment by to wyglądało jakoś Uśmiech

Jak jakieś pytania zapraszam na PW
Dzięki, przyda się bo można to zrobić w krótkim czasie mając jedynie chwilę przerwy.
Takim ćwiczeniem ZGUBIONY nie rozbudujesz klatki, jedynie dobra opcja przed treningiem na rozgrzanie i podniesienie temp. Ciała.
Piter-jest to ćwiczenie dla początkujących w sam raz na ''ćwiczenia zaplanowane w domu''

Podniesie temp.to nie to ćwiczenie Uśmiech polecam pajacyka,klatki nie rozbuduje się tak jak ćwiczeniami przy użyciu sprzętu-nie jest to najlepszy trening wśród domowych ale dobry bo wiele osób mówiło a ja jestem jedną z nich co oceniają ten trening a PLUS może nie wielki ale jednak

pozdrawiam.Krzyku :-)
Kszyku każde ćwiczenie podnosi temperaturę mięśni i skóry Uśmiech
No wiem że każde ćwiczenie rozgrzewa-to jest jasne Uśmiech ale moje ćwiczenie zdaniem pitera nadaje się tylko do rozgrzewki heh
Jeżeli chodzi o ćwiczenie w domowych warunkach to jak najbardziej ok Uśmiech
Dokładnie Bartek :-)
Przekierowanie