Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Jakie suplementy na początek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć !

Zaczynam ćwiczyć jakie odżywki i suplementy polecacie dla mnie ?
Jeżeli zaczynasz ćwiczyć to nie bierz żadnych supli, jak na razie trenuj z głową i trzymaj dietę a o suplach pogadamy jak nabierzesz stażu.

Ja trenuję kilka lat i muszę przyznać że cykle suplowe miałem 2 razy teraz jest 3.

A jeżeli chcesz coś kupić to kup sobie białeczko które uzupełni twoją diete

Rzym nie z dnia na dzień zbudowano.
A kreatyny nie brać ?
jeżeli zaczynasz dopiero ćwiczyć nie potrzebujesz żadnych supli nawet kreatyny poćwicz kilka tygodni bez zrób FBW później poćwicz jakimś 3 dniowym splitem, a później się zobaczy jak ci to idzie itp
Białko, gainer do uzupełnienia diety wystarczy.
DObra to kreatyne odpuszcze a jakie białko i gainer polecacie ?
białko najlepiej mieszanka różnych frakcji, a co do gainera polecam przeczytać ostatnią publikację z mojego bloga, według mnie najlepsza opcja Gainer
Dokładnie tak jak jest opisane w artykule, płatki i białko to najlepszy gainer.Sam robie takiego od dawna tylko nie miele płatków owsianych. Zawsze przed dodaniem do białka zalewam je wrzątkiem zostawiam na kilka minut żeby zmiękły i gotowe.

Co do białka to napisz jaki masz fundusz i kiedy chcesz je brać.
Polecam lekturę tego tematu http://muscle-centre.pl/watek-podstawowe...cych-dietę
DObra to zrobie tak jak radzicie tylko jakie białko żebym mógł mieszać z tymi płatkami jak nie bede mógł zjeść czegoś z diety ?
To zależy od kwoty jaką chcesz wydać, może być jakiś miks różnych frakcji białek który ma to do siebie że jest długowchłanialny lub jakieś białko WPC.
Stron: 1 2
Przekierowanie