Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Jakie partie łączyć?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć, jakie partie należy ze sobą łączyć.
Mam zamiar ćwiczyć:
Pon:
Klatka piersiowa, biceps
śr:
plecy, triceps
pt:
klatka piersiowa, biceps
Poza tym chciałbym się dowiedzieć, czy wyciskanie na atlasie to jest ćwiczenie na klatkę czy bardziej na barki?
Pozdrawiam, Tomek.
najpierw powiedz coś o sobie i jakie masz priorytety w treningu, co u ciebie odstaje, ile trenujesz...
i myślę, że nikt wróżką nie jest i warto by podać o jaki atlas chodzi o jaką jego część Uśmiech
i pierwsze pytanie gdzie masz nogi w planie?
zapomnij, że ktoś Ci pomoże w układaniu planu bez nóg... pamiętaj, że nie marnuje się
czyjegoś czasu
tak czy siak połączenie masz byle jakie, coś powiesz o sobie i zdecydujesz się na trening nóg
to na pewno ktoś pomoże Uśmiech
szorstkiuser napisz nam ile już ćwiczysz i jakie plany treningowe masz za sobą
Hmm, ostatnimi czasy to a6w + trening domatora. Żadnych konkretnych planów nie miałem. Ćwiczę ok. 1,5 roku z przerwami. Mam zamiar założyć dziennik, w którym opiszę siebie (a, przynajmniej się postaram)
Co do wyciskania to chodzi mi o coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=yCm4BJqncTs
Pozdrawiam
To ćwiczenie jest na mięsnie klatki piersiowej a co do twojego planu treningowego to proponowałbym FBW
Pierw FBW, potem split ci zmodyfikujemy.
Drodzy koledzy, zapominałem tutaj napisać o jednej ważnej rzeczy. Mianowicie, nie mogę obciążać kolan (w szczególności prawego), więc ćwiczenia takie jak MC odpadają.
więc ćwiczenia takie jak MC odpadają.

Wg mnie siłownia bez MC to fikcja.

Zależy co masz z tym kolanem ale rób Mc z większą ilościa powtórzeń a mniejszym ciężarem.

Trenujesz MMA tak wyczaiłem z profilu? Jeśli tak to przysiady i mc to podstawa treningu siłowego. Zobaczysz z czasem zrozumiesz sam technika nie wystarcza.
Mimo wszystko muszę unikać obciążania ciężarem kolan. Cóż, będę musiał znaleźć coś, co będę mógł ćwiczyć zamiast MC.
Co do MMA, to prowadzę tylko stronę Uśmiech
szorstkiuser napisz mi co dokładnie masz ze stawem kolanowym , co do treningów postaram się coś dla Ciebie ułożyć pod Ciebie i Twoje treningi napisz jakim sprzętem dysponujesz i co chcesz uzyskać poprzez treningi
Stron: 1 2
Przekierowanie