Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: kreatyna co po niej .pytania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam mam kilka pytań. bardzo proszę o pomoc .
1. co powinienem brać żeby nie było spadków po kreatynie i żeby był duży przyrost masy mięśniowej (myślałem nad BETA-ALANINE )
2. czy witaminy są bardzo potrzebne w budowanie masy mięśniowej .
3. po ilu dniach przerwy od siłowni mięśnie ze tak powiem opadną (będą zanikać )
4. ćwiczę od ok 4-5 mie. jest jakiś ze tak powiem preparat żebym na feriach w 2 tyd. przybyczył
1. na przykład aakg
2. tak
3. zależy od intensywności, sprawa indywidualna.
4. Kulturystyka nie jest sportem dla sezonowców. Oczywiście kilka razy dziennie do mcdonalda i przybyczysz w kilka dni
1. Musisz trzymać się diety i odpowiednich treningów. Nie będziesz miał zatem spadków. Jeżeli chodzi o BA to bierz ją razem z jabłczanem. Wtedy masz lepsze wyniki. BA możesz brać nawet bez kretki.
2. http://muscle-centre.pl/watek-czemu-wita...62#pid6862
3. Mięśnie nigdy nie znikają, co najwyżej będą małe spadki no i oczywiście siły. Jeżeli masz zamiar potem nie chodzić na siłownię, to kombinuj coś w domu jak np. pompki, pompki na uchwytach, podciąganie na drążku itd. Jeżeli chodzi o czas, to po miesiącu bez siłowni poczujesz spadki siły, ale minimalne.
4. Sprecyzuj mi to dokładnie o co chodzi.
4. W sumie jest taki preparat. Nazywa się Synthol Uśmiech
Czemu głupia odpowiedź ? Chciał wiedzieć , nawet po sterydach w 2 tyg się nie "przybyczy" Uśmiech
Lax, zabłysłeś, nawet w żartach nie wypada podsuwać takich pomysłów. W trzecim pytaniu autorowi chyba chodzi o pompę mięśniową
Floyd czemu BA z Jabłczanem najlepiej brać (lepsze wyniki) ? Zaciekawiło mnie to Język
(26-01-2012 14:57)Lax napisał(a): [ -> ]4. W sumie jest taki preparat. Nazywa się Synthol Uśmiech
Czemu głupia odpowiedź ? Chciał wiedzieć , nawet po sterydach w 2 tyg się nie "przybyczy" Uśmiech

Jesteśmy na suplach i tego sie trzymaj Uśmiech. Reszta sie zgadza Oczko

(26-01-2012 15:07)Danieloooi napisał(a): [ -> ]Floyd czemu BA z Jabłczanem najlepiej brać (lepsze wyniki) ? Zaciekawiło mnie to Język

Jeden lubi jablka inny monowidziany a jeszcze inny zasadowe mixy ^^.

Same efekty to juz sprawa indywidualna (zalezy od wielu czynnikow)
(26-01-2012 14:47)kiwala napisał(a): [ -> ]Witam mam kilka pytań. bardzo proszę o pomoc .
1. co powinienem brać żeby nie było spadków po kreatynie i żeby był duży przyrost masy mięśniowej (myślałem nad BETA-ALANINE )
2. czy witaminy są bardzo potrzebne w budowanie masy mięśniowej .
3. po ilu dniach przerwy od siłowni mięśnie ze tak powiem opadną (będą zanikać )
4. ćwiczę od ok 4-5 mie. jest jakiś ze tak powiem preparat żebym na feriach w 2 tyd. przybyczył

1. przed spadkami chroni dobra dieta i nieprzerwanie treningu po cyklu
2. tak, jak i do zycia szeroko rozumianego
3. sprawa indywidualna kiedy atak flaka bedzie ^^
4. nic nie dziala NA JUZ - wiec skrotowo nie nie ma takiego srodku (legalnego i nie)
spodziewałem się głupiej odpowiedzi ze tak powiem bo pytanie tez do mądrych nie należało .;p
chodzi o dowiedz od Laxa na 4 pkt.
MACIE MOŻE JAKIEŚ LINKI np. na allegro na odpowiedz na pierwszy punkt
To nie była głupia odpowiedź , tylko po prostu nie kojarzę innego środka na którym mógłbyś to zrobić Uśmiech Kwestie etyczne to inna sprawa.
MACIE MOŻE JAKIEŚ LINKI np. na allegro na odpowiedz na pierwszy punkt co by bierzecie (zeby było dobre w działaniu
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie