Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: białko kiedy brać
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam mam takie pytanie wiem ze na ten temat jest juz b.duzo postów ale na prawie każdym piszą coś innego
1. kiedy białko jest najlepiej przyswajalne
2. w jakim czasie po treningu brać gainer/białko
Białko i węglę bierze się jako uzupełnienie diety. Właśnie dlatego wszędzie czytasz coś innego. Uzupełnienie diety tzn. jeżeli twój posiłek nie był w pełni wartościowy tak jak powinien dodajesz białko lub węglowodany lub jedno i drugie.
Niema jednej stałej zasady odnośnie pory i ilości przyjmowania białka.
oczywiście jako uzupełniacz ale na jednym piszą ze po treningu weglo. brać tak samo rano a na wieczór białko
odpowiedź na te pytanie powinna być jedna. Przy brakach w diecie. Najpierw się myśli później się kupuje.
Kolego to już ty sobie musisz odpowiedzieć na pytanie kiedy masz hujowe posiłki i braki w diecie. Nikt ci na takie pytanie nie odpowie. Musisz to sam rozkminić.
ja daje białko rano odrazu po przebudzeniu i 30min po trningu
(02-02-2012 18:39)kiwala napisał(a): [ -> ]witam mam takie pytanie wiem ze na ten temat jest juz b.duzo postów ale na prawie każdym piszą coś innego
1. kiedy białko jest najlepiej przyswajalne
2. w jakim czasie po treningu brać gainer/białko

1. Jakbyś pytał KTÓRE WPC/WPI/WPH/SPI - to by można dywagować. W takim kontekście rano wieczór - jeden poziom przyswojenia
2. Praktykuje jakieś 10 minut po mix białka z dosypką leucyny i mono (paradoksalnie ^^)

Ale równie dobrze można odpuścić - to też jedyna pora (po treningu) kiedy ma zastosowanie gainier (IMO).

(02-02-2012 18:47)kiwala napisał(a): [ -> ]oczywiście jako uzupełniacz ale na jednym piszą ze po treningu weglo. brać tak samo rano a na wieczór białko

w skrócie - wedle braków w diecie Uśmiech

(02-02-2012 18:57)Marian napisał(a): [ -> ]Tyle w temacie :

http://muscle-centre.pl/watek-podstawowe...cych-dietę

Link do przejrzenia - i masz pogląd na suplementacje.
Sprecyzuj wg jakie to białko ,bo jest zasadnicza różnica
jesli to do mnie pytanie to oczywiscie miałem na mysli izolat
Stron: 1 2
Przekierowanie