Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Kaloryfer. Sześciopak. Krata. Brzuch. Jak i ile ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Więc. Od ponad dwóch miesięcy już regularnie ćwiczę brzuch, efekty mozna zobaczyc w moim awatarze. Ale chcę urozmaicić moje ćwiczenia. Bo póki co wykonuje tylko:

- Spięcia brzucha x 200-400

- Prostowanie nóg w leżeniu x 70-150

To ile powtórzeń jest zależy od odległości czasowej od ostatniego treningu brzucha. Chciałbym dodać jakieś ćwiczenia na dolne partie i na górne. Najlepiej wyrzeźbiona jest partia środkowa. Jakie ćwiczenia proponujecie i w jakich ilościach ? Czy brzuch należy ćwiczyć codziennie ?

Dodam, że posiadam pas neoprenowy wcześniej, jak jeszcze było w miare ciepło biegałem w nim, ale teraz jest zbyt zimno. Czy jest jakies cwiczenie ktore moglbym wykonywac w domowych warunkach z pasem i dobrze sie spocić przy tym ? i czy spanie w pasie neoprenowym moze pomóc w spaleniu tłuszczyku z dolnych partii ?
ok po avatarku widac ze ze jest juz ładnie niskie BF i na twoim miejscu napewno bym nie cwiczył juz w pasie i napewno nie codziennie Uśmiech
dwa razy na tydz.. spokojnie starczy miesnie brzucha to takie same miesnie jak inne tez muszą sie regenerowac , na dolne partie to najlepiej wchodzi podnoszenie nog
No tak ale mięśnie brzucha regenerują się w 12 h. Uśmiech Wiem z doświadczenia. To dlaczego ich nie katować dziennie, żeby było jeszcze lepiej ? W ogole jakieś ćwiczenie mam dorzucić do tych aktualnych czy wystarczy ?
Mięśnie brzucha mają szybką regeneracje to prawda i teoretycznie można je robić dzień w dzień , lecz jeśli ten trening nie jest zbyt intensywny. Przy za intensywnym nie zregenerują się Oczko
hehe jesli ty myslisze ze miesnie brzucha regenerują sie w 12h to nie mam wiecej pytan Uśmiech
fakt jak zrobisz na treningu 100 brzuszków to moze sie zregeneruje
@łapa

Może inaczej. Nie tyle w 12 h się regenerują. Co po 12 h moge wykonać te samo ćwiczenie na brzuch które wczesniej mnie wymęczyło z tą samą liczbą powtórzeń. To z własnego doświadczenia wnioskuję. ^

Edit: Mowa tu o takim treningu gdzie po ćwiczeniu na same dolne partie jestem zalany potem i wycieńczony.
po 4 też byś na upartego dał radę Oczko Tylko pytanie jaki sens ?
@Lax

Sens chyba w tym, żeby mięsień był regularnie męczony i urósł przy dobrej diecie oczywiście. Oczko
cytuje po fotce z avku wnioskuje ze 2 razy na tydzien starczy bo widac ze jest ładnie aa i jak przyspieszysz metabolizm to i masa nie bedzie szła aa mysle ze troszkie by sie przydało kg...
No to jednak jest bezsens Uśmiech Katowanie na siłę nic nie da. Nie ma odpowiedniej regeneracji struktur włókien mięśniowych Uśmiech , więc odpuść sobie i jak chcesz koniecznie robić dzień w dzień to lekki trening nie katowanie. Chociaż Łapa dobrze mówi , 2 razy starczy.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie