Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zima nadchodzi, czas zacząć
Autor Wiadomość
Offline
toxyna
Świeżak


133
Liczba postów:

22-09-2011
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Partner Forum
Post: #10
RE: Zima nadchodzi, czas zacząć
Niestety nie mam czasu pisać codziennie dziennika :/
Postaram się co jakiś czas zapodać relację z różnych dni treningowych żeby coś się zmieniało, od czasu do czasu napiszę również coś o mojej diecie.
Co do zdjęć spoko niedługo jakieś się pojawią.

Wczoraj był trening pleców.

Żeby podpompować ćwiczone mięśnie przed właściwym treningiem tym razem zrobiłem 3 serie wyciągu szerokim chwytem oraz 3 serie wąskim chwytem podchwyt, oba ćwiczenia po 15 powtórzeń nie zbyt ciężkim ciężarem.

Wiosłowanie sztangą w opadzie, nadchwyte łapie szeroko bo znalazłem gdzieś że gdy rozstaw dłoni jest szerszy niż ramion bardziej angażuje się górna część pleców, a że robię też wiosłowanie sztangielką to postanowiłem prowadzić tą zmianę - 15-48kg, 10-68kg, 10-78kg, 8-88kg
Martwy ciąg - 12-48kg, 10-68kg, 8-78kg, 5-88kg
Wiosłowanie sztangielką, 15-22kg, 10-32kg, 8-42kg 5-coś około 55 kilo chciałem sprawdzić czy dam radę, poszło ciężko ale jakoś poszło.

Odwrotne rozpiętki, jednorącz 4 serie po 10 powtórzeń pierwsze 3 13kg ostatnia 16kg
Szrugsy, wąski chwyt z przodu 4 serie po 15 powtórzeń, pierwsza 48kg zaś reszta 68kg

Niech siła będzie z wami!

Kulturystyka to nie sport, kulturystyka to styl życia!
Baza filmów kulturystycznych [treningi, info o suplach, filmy pełnometrażowe itp.]: www.tv.kulturystyka.co
24-10-2011 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zima nadchodzi, czas zacząć - toxyna - 24-10-2011 10:11

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:



Wróć do góryWróć do forów