Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pojedyńcze pytania! Pytaj w tym temacie.
Autor Wiadomość
Offline
maniak7000
SUPLEMENTACJA


2,171
Liczba postów:

31-12-2011
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Ekspert
Post: #24
RE: Pojedyńcze pytania! Pytaj w tym temacie.
(15-09-2011 15:29)404c8 napisał(a):  A co myślicie o produktach z *****? Są tanie i z opisów wydają się być dobre. Myślę nad kupnem przed i po treningówki właśnie z *****/Vitafit.Oto ich produkty:
http://www.*****.pl/sklep/VitaFitSFD-p66600048.html

Jedna z lepszych potreningowek - LUDZIE PATRZCIE NA SKLADY - pozniej sa rozne teksty, ze malo porcji ...jakby naisali porcja 5g ro by bylo pewnei super ^^.


(15-09-2011 17:09)rAFI napisał(a):  Kredki ***** są raczej dla początkujących,,ta przedtreningowka ich to dziadostwo hahah potreningówka porcji tyle co kot napłakal lepiej kupic green magnitude na potreningówke,,

fajnie masz, GM jako potreningowka... toz to inna klasa i typ produktu... patrz na sklad.. GM(super opcja) ale to strack z podstawowym skladem, potreningowki porownuj do potreningowek.. reszta to jakby porownac czolg do merca(co tez jedzie a, ze inne zastosowanie to nie wazne Cyklop)


(15-09-2011 21:31)Marian napisał(a):  70 g na porcje to lekka przesada(strasznie nieekonomicznie wyjdzie).Proponuje Ci wziąć coś sprawdzonego, Ja bardzo dobrze wspominam Cytonox. Czułem pełną regeneracje i byłem wypoczęty przed następnym treningiem, do tego zawiera kreatynę w porcji i cała puszka starcza średnio na cykl.

Cytonox - jedno z wiekszych dzisdostw - na ten czas - mzoe zmieniali sklad... miale mokazje wyrwac za 20zl w pakiecie i wiecej to to nie warte... paranoja ale BA i AAKG musialem dorzucac..a nie o to chodzi..

regeneracja po przedtreningowce.. no IMO placebo


temat mieszany odswiezam pewnie stare wpisy ..ale nie moglem sie powstrzymac ^^

+++++++++++++++++++++++++++++++++

(29-10-2011 10:25)Krzychu19 napisał(a):  Dieta jest, dobra wezme Mutanta.

co do gainiera.. no wyzsza polka moze smakowa.. IMO sklad pod marketing, jednak niebo lepsze niz np MASS UP z activ.. masz dobra cene to smacznego Uśmiech) a pozniej za mieske sie wez bo gainiery tylko maja zastosowanie jak zle sie je ale jednak zna sie braki

Pozdrawiam
maniak7000



Warte przeczytania:

ANKIETA DZIAŁU - zanim zadasz pytanie
ARTYKUŁY

Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2012 14:13 przez maniak7000.
01-01-2012 14:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Pojedyńcze pytania! Pytaj w tym temacie. - maniak7000 - 01-01-2012 14:10

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Kostka kreatyna co po niej .pytania kiwala 37 22,148 29-01-2012 11:16
Ostatni post: kuba1000

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości

Skocz do:



Wróć do góryWróć do forów