Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Pojedyńcze pytania! Pytaj w tym temacie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Odpowiadamy tu na pojedyńcze pytania związane z suplementacją.Diabeł
Zastanawiam się jaką kretke kupic na 2gi cykl kreatynowy. Ostatnio nie ćwiczylem ponad miesiąc z pewnych przyczyn, a cykl zaczne około października. Na moim ostatnim cyklu brałem mono olimpa. Teraz zastanawiam się czy znów brać mono czy zainwestować w inną forme.
Jak na Ciebie podziałało mono ? Byłeś zadowolony z efektów ?
możesz teraz jabłczanu spróbować

cm3 z treca np
No coś tam podziałało ale nie wiem czy to dieta czy kreta wiecej dały. A co myślicie o "kre alkalyn-ie"?
Chyba że z tym lepiej czekać na późniejsze cykle?
Ja skończyłem właśnie mieszany cykl na krea-alkalynie i jestem w miarę zadowolony, ale na Twoim miejscu bym poczekał i wziął teraz mono np. Universala, Vitalmaxa bądź tak jak napisał Remik cm3 z treca.
jaką forme kreatyny nie weźmiesz - efekty bedą podobne

kluczową role odgrywa dieta
wez mono z universala,,mozesz dołaczyc przed treningiem crea shota z activlaba lub inną przedtreningówke,,
A co myślicie o produktach z *****? Są tanie i z opisów wydają się być dobre. Myślę nad kupnem przed i po treningówki właśnie z *****/Vitafit.Oto ich produkty:
http://www.*****.pl/sklep/VitaFitSFD-p66600048.html
Osobiście nie jestem przekonany do tych produktów.Znam kilka osób, które brały i nie były zadowolone, ale wiadomo na każdego zadziała inaczej.Jak chcesz jakiś zestaw przed i po treningowy to na początek proponuje Xpand Xtreme i Cytocell( na allegro znajdziesz w dobrej cenie).
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie