Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FitMax - Newsletter - ciekawostki i nowości ze świata FitMaxa!
Autor Wiadomość
Offline
pawelszevc
FitMax


88
Liczba postów:

12-01-2012
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Partner Forum
Post: #31
RE: FitMax - Newsletter - ciekawostki i nowości ze świata FitMaxa!
Seminaria Zybiego Tyszki.


Zbigniew Tyszka z Piranhii Gdynia, kolejny raz zawita z seminarium NO GI w klubie West Coast Team Świnoujście. Na tym seminarium się nie skończy, bo jeszcze w te wakacje ?Zybi? jako nasze dobro narodowe nawiedzi Kaliningrad z pokazem swoich technik. Po ostatniej wygranej z Gregorem Herba (najlepszy niemiecki grappler)na ME w Grapplingu, kilka niemieckich klubów jest zainteresowanych seminariami ze Zbyszkiem.
Jak widzicie Zbyszek ma pełny kalendarz na najbliższy czas i nie zamierza odpuszczać.
Poniżej plan seminarium w West Coast Team:

W dniach 4-5 sierpnia, sobota i niedziela w naszym klubie West Coast Team Świnoujście po raz drugi w tym roku odbędzie się seminarium z najlepszym polskim grapplerem, obecnym mistrzem europy Zbigniewem ?ZYBIM? Tyszką.
Seminarium poświęcone będzie atakom na nogi z czego nasz kolega z północy słynie.
Rozkład jazdy z piranią :
sobota:
pierwszy trening 14,30 ? 16,30
drugi trening 19 ? 21
niedziela
pierwszy trening 11-13
drugi trening 19-21
wszystkie zajęcia bez kimon
koszt stażu 60zł.
666 216 734 lub mail wctfight@gmail.com

[Obrazek: 1z3xe7d.jpg]

Pozdrawiamy - FitMax Team

--------------------

FitMax patrzy w przyszłość.Zawodnicy Armwrestlingu w zespole FitMax Team to niekwestionowana światowa czołówka. Dość przywołać Andrey Pushkara i Rustama Babayeva. Jednak szefowie firmy nie poprzestają na inwestowaniu w Gwiazdy, które już świecą. Szukają nowych, perspektywicznych zawodników. Nie chodzi tu tylko o wiek sportowca. Sprawa jest w jego osobistym, szczególnym zaangażowaniu w sport. Takim zawodnikiem jest reprezentant dalekiej Afryki Południowej Terence Opperman. Pierwszy raz pojawił się w Polsce podczas ubiegłorocznego NEMIROFF WORLD CUP. Terence jest zawodnikiem, którego warto dostrzec i śledzić jego karierę. Po Pucharze Świata Zawodowców ? zobaczył, jak wiele jeszcze dzieli go od światowej czołówki. Nie szczędząc nakładów finansowych i wysiłku organizacyjnego ? zdecydował się na częsty udział w zawodach, na zdobywanie nowych umiejętności wśród najgroźniejszych rywali. W swoim mieście, a nawet w całym kraju ? nie ma możliwości walki na najwyższych obrotach, jest sam. Żeby sparować z kimś, kto i tak jest dużo słabszy, musi jeździć po klubach i namawiać innych, żeby się z nim sprawdzali. To za mało, żeby doskoczyć do czołówki. Dlatego właśnie Terence zdecydował się wystartować w Bułgarii podczas ARMFIGHT #41. Właśnie tam, dzięki pobytowi w Starej Zagorze ? ekipa FitMAx zaprzyjaźniła się z zawodnikiem, który po prostu ?daje się lubić?. Jest skromny, zna swoje miejsce w szeregu, słucha lepszych i bardziej doświadczonych sportowców. Powiedział wtedy szczerze, że bardzo skorzystał na rozmowach z Johnem, oraz z ?lekcji?, jakie odbył na bocznym stole z Arsenem, Toddem i innymi uczestnikami zawodów.
Terence ma potencjał ? trudno tego nie zauważyć. Jest sportowcem, który dysponuje tak zwaną ?naturalną? siłą, dobrym układem kostnym i korzystnymi proporcjami. Wcześniej uprawiał sporty wszechstronnie rozwijające, sporty walki i rugby. Na pewno nie wyczerpał jeszcze swoich naturalnych możliwości. Na pewno mocną stroną Terence jest psychika. On ma ?poukładane w głowie? i nie grozi mu trema czy też nadmierna egzaltacja. Na pewno też nie bierze udziału w turniejach dla pieniędzy. Nie jesteśmy upoważnieni do podawania szczegółów, ale z tego co sam nam powiedział ? ma swoją stabilną i dobrą pracę.
Kolejnym krokiem w zwiększeniu ilości ostrych startów Oppermana miał być start w moskiewskim Turnieju A1.
Nie jest łatwo obywatelowi Afryki Południowej dostać wizę do Rosji. Zaproszenie do Terence wysłał FitMax, a dokładnie rosyjskie przedstawicielstwo firmy, w osobach Julii i Maksima Hozayn.
Gdyby nie działania rosyjskich przedstawicieli FitMax, byłyby kłopoty z przyjazdem, a dokładnie ? kłopoty były i tylko pomoc Maxa doprowadziła do przyjazdu zawodnika wraz z małżonką. Terence Opperman był jedynym przedstawicielem obcego kontynentu na moskiewskim turnieju. Dzięki jego udziałowi ? informacje o A1 dotrą osobiście, na zasadzie prywatnych relacji do innych zawodników, posługujących się na co dzień językiem angielskim. To na pewno sprawa korzystna dla organizatorów.
Firma FitMax ? zasadniczo związana z organizacją NEMIROFF WORLD CUP ? zawsze działa na zasadzie gościnności i opieki nad tymi, którzy stanowią ?sól? sportowego widowiska. Dla polskich organizatorów jest oczywiste, że jeśli ktoś przyjeżdża do Polski pierwszy raz w życiu, to trzeba mu zapewnić pilota, przewodnika. John Brzenk, mimo że na już nasz kraj, jest zawsze witany na lotnisku i z honorami wieziony na miejsce zawodów. Podobnie jest ze sportowcami z egzotycznych krajów, którym od hali przylotów towarzyszą specjalnie przydzielone osoby.
W Moskwie to właśnie ekipa FitMax, w oczywisty sposób poczuła się odpowiedzialna za przybysza z Afryki i potrafiła przewidzieć sytuację. Terence nie wiedział ? jak działać na moskiewskim lotnisku. Naprzeciw jednak wyszli właśnie Julia i Max. Gdy okazało się, że jego telefon po prostu nie będzie działał na terenie Rosji ? natychmiast dali mu aparat, żeby mógł być cały czas w kontakcie. FitMax zadbał też o program pobytu, właśnie z Julią i Maxem ? Terence mógł obejrzeć stolicę Rosji.
W hotelu ? jakież zdziwienie ? wyszło na jaw, że żadna z kart płatniczych zawodnika nie działa! Znów pomoc od ?ludzi FitMax? i dzięki temu Terence mógł sobie spokojnie coś zjeść.
Opperman nie jest tak doświadczony, jak John Brzenk. Jest skromny! Niewiele brakowało, żeby pogubił się w skomplikowanym systemie rozgrywania zawodów. Funkcję cornera pełniła więc Julia i dzięki niej zawodnik był tam, gdzie powinien. Organizatorzy, mimo że aspirują do międzynarodowego zasięgu turnieju, nie przewidzieli potrzeby tłumacza ? na zawodach obowiązywał jedynie język rosyjski.
Po walce, której wynik został wyraźnie wypaczony decyzją sędziego, Terence dopiero patrząc na Marcina Mielniczuka, zorientował się, że powinien składać protest. W tym momencie ? cała (rosyjska) publiczność była za nim i nagrodziła powtórną walkę gromkimi oklaskami.
Jeśli zdradzamy tu pewne ?kulisy? zawodów i nieco odsłaniamy szczegóły organizacyjne ? mamy w tym tylko jeden cel. Cel, żeby Armwrestling był zawsze sportem przyjaźni i wzajemnego szacunku. Przy stole walczymy, a potem pomagamy sobie nawzajem.
Dla Terence Oppermana to oczywiste ? przecież grał w rugby!
Dla FitMax to też oczywiste ? przecież też grają w rugby!
Źródło: http://www.armpower.net

[Obrazek: b7m4c5.jpg]


Pozdrawiamy - FitMax Team

--------------------

Alexey Voyevoda wróci!


Witajcie,
Niesamowity news arcymistrz Voyevoda w wywiadzie z Igorem Mazurenko zapowiedział swój powrót na scenę armwrestlingową. Alexey nawet wymienił przypuszczalny termin powrotu, na się to wydarzyć po Igrzyskach w Soczi 2015 roku, bo tam ma jeszcze coś do zrobienia.
Jak samo powiedział, "obiecuję wrócić do tego co jest w mojej duszy".

Czekamy z niecierpliwością - FitMax Team

--------------------

Na trasie z Andrzejem Majchrzykiem cz. III


Witajcie,
Zapraszamy Was na część 3 trasy z Andrzejem Majchrzykiem.
W tym odcinku możecie przyjrzeć się bliżej jego siłowni "Studio XXL" w Tczewie, obejrzeć sprzęt na jakim trenuje, ciekawostką jest, że większość z zebranych maszyn jest samodzielnego wykonania.
W dzisiejszym odcinku Andrzej prezentuje trening barków.

http://www.musculardevelopment.pl/mdnews...-cz-3.html


[Obrazek: 3166dc6.jpg]


Zapraszamy do obejrzenia - FitMax Team

--------------------

Wywiad z Michałem Materlą.Witajcie,
Zapraszamy Was na wywiad z Michałem Materlą zrobiony podczas sesji zdjęciowej przed Galą KSW 20.
Michał opowiada o kontuzji, której nabawił się podczas ostatniej Gali i o występie na KSW 21.

Obejrzyjcie koniecznie - FitMax Team

http://www.youtube.com/watch?v=FlqvjY5WI...r_embedded

--------------------

"Mila dla Sebastiana"


Witajcie,
Dzisiaj startuje ?Mila dla Sebastiana?. Zebrane środki będą przeznaczone rehabilitację dla Sebastiana Łukackiego byłego operatora Formozy*, który uległ wypadkowi na motocyklu.
Przyjaciele z jednostki Sebastiana chcą opłynąć kajakami wyspę Bornholm.
Początek trasy w Gdyni skąd popłyną do Jarosławca następnie w kierunku Bornholmu. Po opłynięciu wyspy, powrót do Gdyni. Powrót planowany jest na 25 sierpnia.
Zmiany pogody i Bałtyk, który wbrew pozorom jest bardzo niebezpiecznym morzem, stawia nad kajakarzami bardzo wysoką poprzeczkę.

Żołnierze od kilku miesięcy przygotowywali się do wyprawy. Trenowali codziennie tyle ile Sebastianowi zajmuje rehabilitacja. Podczas wyprawy planują średnio około 10 godzin dziennie przebywać w kajaku.

Jeżeli macie chęć wesprzeć Sebastiana w jego boju o zdrowie prosimy o wpłaty na konto Fundacji ?Nadzieja? z dopiskiem ?Mila dla Sebastiana?:

Numer konta: 08 8430 0009 2002 0005 1347 0113

Dokładny adres Fundacji:
Fundacja "NADZIEJA"
Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych
siedziba Zarządu: ul. Wolności 22/1
63-400 Ostrów Wielkopolski 1 skr. poczt. 082
tel./fax 062 591 89 44 kom. 0601 147 413
KRS 0000198280 Poznań
NIP 622-256-68-63 REGON 251620047
e-mail: fundacja.nadzieja@poczta.onet.pl
http://www.fundacjanadzieja.com.pl


*-Jednostka wojskowa Formoza, znana również jako Morska Jednostka do działań specjalnych lub jednostka płetwonurków bojowych. Śmiało można powiedzięć, żę jest to elita wśród polskich jednostek specjalnych.
Nazwa pochodzi od potocznej nazwy bazy jednostki, poniemieckiej torpedowni w Gdyni-Oksywiu nazywanej ?Formoza?.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia - FitMax Team"Mila dla Sebastiana" dzień 1 i 2.


Witajcie,
?Mila dla Sebastiana? trwa. Pierwszego dnia wyprawy nasi śmiałkowie przepłynęli dystans 58,6 km z Gdyni do Władysławowa. Następnego dnia odległość z Władysławowa do Łeby czyli 61 km pokonali w 10 godzin i 38 minut. Na ostatnich 5-6 komandosi natrafili na intensywna strefę opadów od strony wschodniej, co było nie lada przeszkodą.
Dzisiaj dzień 3 wyprawy z Łeby do Ustki.

Będziemy Was informowali na bieżąco.


[Obrazek: 2q2lgrk.jpg]

[Obrazek: i6y05j.jpg]

[Obrazek: oqyg4y.jpg]

[Obrazek: 2h3wjlj.jpg]

[Obrazek: 2u9obaq.jpg]

[Obrazek: o8wa3q.jpg]

[Obrazek: 2gtow39.jpg]

[Obrazek: swpr9v.jpg]


Pozdrawiamy ? FitMax Team


Międzyzdroje 2012.


Witajcie,
Jak wiecie Michał musiał troszkę odpocząć po ostatniej walce i wcześniejszych morderczych treningach. Jak widać odpoczywał nie tylko z rodziną.

[Obrazek: 2nusoph.jpg]
Wesoła paczka z Międzyzdrojów...od lewej trener Ankosu Andrzej Kościelski, Rafał Moks i Michał Materla.

http://pl.fitmax.pl/article/pl/miedzyzdr...2-370.html

Pozdrawiamy - FitMax Team

--------------------

Na trasie z Andrzejem Majchrzykiem cz. IV.


Witajcie,
Zapraszamy Was na ostatnią część materiału z Andrzejem Majchrzykiem. Dzisiaj kolejny fragment treningu barków plus dolna i boczna część klatki.
Jeżeli chcecie posłuchać kilku porad i podejrzeć technikę to koniecznie zobaczcie ten odcinek.

http://www.musculardevelopment.pl/mdnews...-cz-4.html

Pozdrawiamy - FitMax Team

--------------------

"Mila dla Sebastiana" kolejny odcinek wyprawy.


Witajcie,
Mija czwarty dzień ?Mili dla Sebastiana?. Dzień trzeci zakończony. Komandosom nie sprzyjała pogoda, opady i porywisty wiatr dały się we znaki. Trasa z Łeby do Ustki zajęła dziesięć i pół godziny, kolejny odcinek z Ustki do Jarosławca już cztery godziny. Ten wyczerpujący dzień zakończył się dla nich o 2:30.
Dzień czwarty z uwagi na prognozy zapowiadające silny i porywisty wiatr. Zapowiada się przymusowy postój w Jarosławcu do godziny 19-tej dnia 9 sierpnia.

[Obrazek: wsl17c.jpg]

Wszyscy trzymamy mocno kciuki ? FitMax Team

--------------------

Jarosławiec - Bornholm.


Witajcie,
Pogoda płata tzw. figla naszym komandosom. "Mila dla Sebastiana" ma delikatny przestój z uwagi na złe warunki pogodowe na trasie Jarosławiec - Bornholm. Postój w Jarosławcu przedłuży się do 11-12 sierpnia. Zapowiadana poprawa pogody najwcześniej 12 sierpnia.

Będziemy was powiadamiać na bieżąco.

[Obrazek: 15d2q05.jpg]


Pozdrawiamy - FitMax Team

--------------------

Andrzej rozpoczął przygotowania.


Witajcie,

Andrzej Majchrzyk rozpoczął kolejną batalię o formę. Tym razem przygotowuje się na jesienne Mistrzostwa Świata WFF-WBBF na Słowacji.
Start przygotowań z wagą 98kg.

Będziemy Was informowali na bieżąco, z tego jak wyglądają przygotowania Andrzeja. Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia kilku aktualnych fotek z treningu.

[Obrazek: why8te.jpg]

[Obrazek: 2e51ovk.jpg]

[Obrazek: xr7ki.jpg]

[Obrazek: ff7mnm.jpg]

http://pl.fitmax.pl/article/pl/andrzej-r...a-374.html


Pozdrawiamy - FitMax Team
--------------------

Jesteśmy na Bornholmie.

Uczestnicy akcji charytatywnej dla żołnierza Jednostki Wojskowej FORMOZA Sebastiana Łukackiego "Mila dla Sebastiana" dopłynęli cali i zdrowi na BORNHOLM do małej osady rybackiej w miejscowości Snogebak.Wystartowali z JAROSŁAWCA w dniu 11 sierpnia 2012 r. o godzinie 22:30 i po przepłynięciu w asyście jachtu zabezpieczającego w czasie 22 godz. 15 min o godz. 20:45 w dniu 12.08.2012 r. dopłynęli do małej osady rybackiej w miejscowości Snogebak.

Uczestników wyprawy powitała Straż Graniczna Danii, która asystowała w odległości paru km od w/w miejscowości.


[Obrazek: 23t2mus.jpg]


Źródło:www.miladlasebastiana.pl

Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2012 17:33 przez pawelszevc.
13-08-2012 17:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
0
Offline
pawelszevc
FitMax


88
Liczba postów:

12-01-2012
Dołączył:

Reputacja:


Grupa: Partner Forum
Post: #32
RE: FitMax - Newsletter - ciekawostki i nowości ze świata FitMaxa!
Bornholm opłynięty!


Witajcie,
Wiadomości z ostatniej chwili:
Nasi komandosi opłynęli Bornholm i dobili do Snogebaek, skąd wyruszą w podróż powrotną. Pogoda można śmiało powiedzieć, że dopisała. Słońce przygrzewało bez silnego bujania.
Mieszkańcy bardzo ciepło przyjmowali naszych podróżników, a wieści o ich przypłynięciu wyprzedzały ich o kilka mil.
Z racji, że trudno o podłączenie do internetu wszystkie fotki ukażą się po powrocie.
Dzisiaj wieczorem kierunek na Jarosławiec.

--------------------

Powrót Andrzeja.


Witajcie,
Po krótkiej nieobecności Andrzej powraca na łamy naszej strony. Jak wcześniej pisaliśmy nasz teamowy kolega rozpoczął przygotowania do następnego startu. Ostra redukcja w toku ponieważ planowana jest jeszcze lepsza forma niż ostatnio, jednym słowem życiówka. Znając charakter Andrzeja na pewno łatwo nie odpuści i dotrzyma postawionych przed sobą obietnic. Tymczasem zobaczcie kilka nowych fotek.
[Obrazek: 53qujb.jpg]

[Obrazek: 10y4215.jpg]

[Obrazek: f4cok.jpg]

Pozdrawiamy - FitMax Team

--------------------

Wywiad ze śmiałkami.


Witajcie,
"Specjalsi" już wracają do Polski po szczęśliwym opłynięciu Bornholmu. Dzisiaj przedstawiamy Wam reportaż plus wywiad z jednym ze śmiałków udzielony na Bornholmie.
http://www.tv2bornholm.dk/?newsID=64134

Zapraszamy do obejrzenia - FitMax Team

--------------------

Teledysk z Michałem Materlą.


Witajcie,
W przerwie od sezonu startowego Michał Materla ma czas na inne przedsięwzięcia, które pomogą mu na chwilkę odpocząć od maty. Ostatnio wziął udział w zdjęciach do klipu Luxtorpedy p.t. Wilki dwa.
Zobaczcie materiał nakręcony podczas tworzenia teledysku.

[Obrazek: nv4it3.jpg]

Pozdrawiamy - FitMax TeamNowa filia Drysdale Jiu-Jitsu w Polsce.


Witajcie,
Powstaje nowa filia Drysdale Jiu-Jitsu w Polsce, a otwiera ją Łukasz Michalec z Piranii Gdynia. Szkółka powstanie w Sopocie.
Tymczasem posłuchajcie co Łukasz ma do powiedzenia o startach, przygotowaniach, początkach treningów i oczywiście o nowej szkółce.

--------------------

Jarosławiec -> Ustka.


Witajcie,
Chłopaki z "Mili dla Sebastiana" wyruszyli dzisiaj z Jarosławca do Ustki.
Poniżej zobaczcie fotkę z Jarosławca. Więcej fotek jak tylko dotrą na finisz.

Niesamowicie ciężka wyprawa dobiega końca...

[Obrazek: 90vd02.jpg]

--------------------

Łukasz "Piekielny" Michalec highlight.


Witajcie,
Ostatnio pisaliśmy, że Łukasz Michalec otwiera nową filię Drysdale Jiu-Jitsu w Sopocie.
Dzisiaj przedstawiamy Wam fajnie zmontowany trailerek z jego treningów i zawodów.

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...6kebkZQcrg

--------------------

"Mila dla Sebastiana" dzień 20


"Mila dla Sebastiana" dzień 20sty. Rowy -> Łeba. W Łebie śmiałkowie zrobili sobie przymusowy postój ze względu na złą pogodę.

Więcej informacji wkrótce...

--------------------

Tomek Jabłoński przed Grand Prix.


Witajcie,
Tomek "Pantera" Jabłoński powrócił właśnie z mocno wyczerpującego obozu przygotowującego do Grand Prix. Obóz odbył się w Dąbkowicach w dniach 18-25.08. Obóz był zorganizowany przez nowego trenera Kadry Narodowej. Udział wzięło 22 zawodników, z przewagą Feniksa Warszawa.

Podsumowując obóz Tomek uważa, że zdobył tam doszlifowujące przygotowanie, które pomoże mu zdobyć Grand Prix (czego mu z całego serca życzymy).


[Obrazek: xkpt7t.jpg]

[Obrazek: nl9928.jpg]

[Obrazek: 2jdesyh.jpg]

[Obrazek: 2rp8yo2.jpg]

[Obrazek: 2wf06tv.jpg]


Pozdrawiamy - FitMax TeamPowrót komandosów.


Witajcie,
Komandosi szczęśliwie powrócili do domu. Poprzez wiele przeciwności spowodowanych złymi warunkami pogodowymi, zmęczeniem i niesamowicie ciężką przeprawą przez Bałtyk.
Śmiałkowie zawitali do domu.
Zobaczcie film na którym witają się z bliskimi.

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Koma...61307.html

Gratulujemy wytrwałości - FitMax Team

[Obrazek: inbgwo.jpg]

--------------------

Seminarium w Kaliningradzie.


Witajcie,

Zbyszek Tyszka z Piranii Gdynia udzielił seminarium w Kaliningradzie. Atmosfera była świetna jak również frekwencja, która dopisała. Niesamowita przygoda i wymiana doświadczeń przede wszystkim.

Zapraszamy do obejrzenia fotki - FitMax Team

[Obrazek: 2m7adf7.jpg]

Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2012 18:21 przez pawelszevc.
28-08-2012 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
0
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs FitMax'a - Przetestuj nowe GOOD NIGHT za darmo!! pawelszevc 9 4,270 15-06-2012 20:04
Ostatni post: pawelszevc
  Ciekawostki sportowo-żywieniowe by PawelSzEvc pawelszevc 32 12,282 10-05-2012 14:47
Ostatni post: pawelszevc
  TEST SPONSOROWANY - Fitmax - Amino Millenium maniak7000 2 2,843 16-03-2012 14:50
Ostatni post: kozak-91
  mini test - opinie o produktach Fitmax oraz recenzje nowości pawelszevc 10 13,101 05-03-2012 19:21
Ostatni post: pawelszevc
  Najnowszy regenerator stawów ze stajni FitMax'a - Flex fit !!! pawelszevc 6 4,124 29-02-2012 20:59
Ostatni post: pawelszevc
  FitMax Good Night Boniek 2 2,953 25-01-2012 17:53
Ostatni post: Gargamel
  Serdecznie witamy my FitMax team:-) pawelszevc 11 5,531 20-01-2012 16:53
Ostatni post: łapa50cm.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości

Skocz do:Wróć do góryWróć do forów