Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Martwy Ciąg - wykonywanie !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam chciał bym się dowiedzieć jak to z nim jest, ponieważ z forum się dowiedziałem się że używanie pasu jest złe, ponieważ tam gdzie jest zaciśnięty pas nie pracują mieśnie, znaczy nie w takim stopniu co bez pasa, czyli zatrzymujemy ich rozwój, ja jestem też na robienie bez pasa, druga sprawa to prze puchlina, pas czasem jej nie zapobiega? Mc bardzo mi się spodobał dziś rodziłem 50kg/60kg/70kg po 10 powtórzeń, ale lekko szło na prostych plecach przy opuszczaniu lekko ugięte kolana, a przy ciągu w górę dociągam tak barkami do końca, w technice chyba nie ma błędów, bo jak robię to nadzoruje mnie wujek, znaczy patrzy czy nie garbie się, ale właśnie jak jest z ta prze puchliną, bo chcę zwiękrzyć ciężary, ale nie wiem czy to jest dla mnie bezpieczne .. A nie chce zakończyć treningów ; D
Dużo osób zaleca stosowanie pasa dlatego , żeby nic nie strzeliło w plecach , bo może to zakończyć karierę z siłownią. Obejrzyj filmik w artykule BrotheRa tam jest dokładnie pokazane jak robić MC. Z tym że mięśnie nie pracują tak jak bez pasa to prawda.
To chyba jednak lepiej używać tego pasa co nie? Te lżejsze serie bez pasa a np końcowe (te najcięższe) z pasem, aby się nie narazić na zdrowiu . Naprawdę bym nie mógł bym przeżyć rostania z treningami . ; D Dlatego nie chce popełnic błedu, aby potem żałować ..
Dobry pomysł. Uśmiech
Możesz mi dać link do tego tematu?
nastepnym razem sprawdz na forum czy nie ma takiego tematu Uśmiech
Używaj "wyszukiwarki" to nic trudnego.
No był tylko temat z techniką MC, nic tam nie było na temat pasu dlatego napisałem nowy ...
Pas ci w niczym nie pomoże, a jedynie utrudni. Dlatego pasa używać się powinno wyłącznie przy dużych ciężarach ostatnie serie lub maksymalny ciężar.
Stron: 1 2
Przekierowanie