Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: Techniczny problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dziś podczas wyciskania sztangi nad głowę kolega zauważył, że robię to krzywo. Z prawej strony sztanga jest bardziej przechylona w dół zazwyczaj. Ten sam problem zdarza się przy przysiadach ze sztangą. Kręgosłup niby mam prosty bo byłem u lekarza i powiedział, że wszystko jest git. Co to może być?
Przy wyciskaniu czasem nie jest to spowodowane , że jedną rękę masz silniejszą ?Uśmiech Ja tak właśnie miałem.
Przy małych ciężarach też orientacyjnie słabo łapę równoległość sztangi z ziemią.
Spróbuj sobie na samym gryfie i powolne ruchy , niech ktoś obserwuję Cię wtedy.
z czasem powinno się to unormować, nie kombinuj
poprostu dodaj ze dwie serie wiecej na słabszą partie przez miesiac i powinno
byc ok
to kwestia przetrenowania znam to zakładam ze prawa strona ? jest słabasza
?
łapa daj spokój, początkujący tak mają, z czasem ruch będzie płynny i stabilny. Technika kuleje i ciężaru nie czuje tyle
ze co ???
ja mam nawet takie problemy !
Mr. prosze cie najwieksi zawodowcy mają tez takie problemy
Uwielbiam to jak ktoś wrzuca wszystkich do jednego wora,
Przykład:
Jak mnie bark boli bo sobie ścięgno naderwałem to każdego będzie bolał od naderwania ścięgna ...

Ale oczywiście się z tobą zgadzam że to jest przez duży ciężar i brak opanowania ciężaru. Dlatego ty również to masz zakładając 180 czy 200 kg Uśmiech
ludziska to jest różnica w sile danych mięśni... zawsze, któraś strona będzie słabsza i tego do końca
się nie unormuje Uśmiech do zabiegów poprawy równowagi siłowej służą hantle, chyba o tym nie zapomnieliście drodzy koledzy ? Uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie