Muscle-Centre.pl | Forum Kulturystyczne

Pełna wersja: moje poczynania !CEL --- RZEZBA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
tu opisze swoj plan treningowy , diete , suplementacje
Czekam na pierwszą relację ! Wrzuć jakim treningiem jedziesz, dietę i czym się wspomagasz.
Na pewno będzie ciekawie !
Na pewno będę śledził. Czekamy zatem.
okok wszystko napisze co i jak , tylko narazie to musze sie ogarnąc po swietach
napisze tylko ze jestem po małym cyklu masowym ,a ten dziennik chce poswiecic na rzezbe , pokaze progres , czym sie wspomagam itp..
takze bede zagladal, zeby zachowac przejrzystosc to staraj sie pisac w pojedynczych postach i/ew je edytowac .. w razie czego sluze pomoca

pierwszy wiekszy post z rozpiskami etc przekleje do 1 posta pozniej beda kolejne wpisy Uśmiech
powodzenia


troche sie wcinam chyba w moderowanie komus, ale co zrobic - mam wiecej czasu aktualnie niz inny pewnie Oczko
Niestety w tym dziale nie możesz moderować maniak. Więcej proszę pisać na PW bądź w dziale Ekipa. Nie psujmy tematu już autorowi tematu Uśmiech
jeszcze nic nie bede tu wypisywał co i jak , ale dzisiejszy trening klatki moge zaliczyc do jednych z leprzych mianowicie
ławka płaska
1 ser. 100kg razy 15pow
2 ser. 120kg razy 10pow.
3 ser. 130kg razy 15pow.
4 ser. 160kg. razy 1pow.
5 ser 180kg razy 1pow.
i max 200kg.!!!!
Ciężary imponujące, chętnie zobaczę relację z innych treningów.
Tylko w trzeciej linijce wdarł się chyba błąd zamiast 150 powtórzeń powinno być 5 bodajże. Duży uśmiech

Pozdrawiam
dzieki juz poprawiłem
No, jak na razie ciężary na plus Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie